“KY DIELL T’I VË BREKËT NË KOKË”/ Aurela Gaçe ndan foton epike nga pushimet (FOTO) – AlpeGossip
“KY DIELL T’I VË BREKËT NË KOKË”/ Aurela Gaçe ndan foton epike nga pushimet (FOTO)

“KY DIELL T’I VË BREKËT NË KOKË”/ Aurela Gaçe ndan foton epike nga pushimet (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe ka nisur pushimet. Ajo nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale dhe për më tepër, foto epike!

Aurela ka publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit një foto ku shihet e veshur me rrobabanjo, duke marrë rreze dielli. Ajo ka mbuluar pjesën e kokës me një palë tuta dhe shkruan “Ky diell t’i vë “brekët në kokë”. Tutat më saktë, mos keqkuptohemi.”

Fotoja në fjalë, ashtu si dhe mbishkrimi janë pritur me shumë të qeshura nga ndjekësit e Aurelës, të cilët e vlerësojnë për natyrën e thjeshtë dhe plot humor.