PAS DALJES NGA BIG BROTHER/ Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbana Osmanit dhe Lori Hoxhës – AlpeGossip
PAS DALJES NGA BIG BROTHER/ Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbana Osmanit dhe Lori Hoxhës

PAS DALJES NGA BIG BROTHER/ Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbana Osmanit dhe Lori Hoxhës

Të shtunën Kiara Tito u eliminua nga Big Brother VIP pas një nominimi kokë më kokë me Oltën. Me të rimarrë menaxhimin e Instagramit të saj, Kiara ka bërë një veprim që ka marrë vëmendjen.

Pas daljes nga BBV, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbana Osmanit dhe

Ish-banorja ka hequr nga Instagrami Arbana Osmanin dhe Lori Hoxhën. Ndërkohë Lori vazhdon ende ta ndjekë Kiarën.

Pas daljes nga BBV, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbana Osmanit dhe

Cila ka qenë arsyeja që Kiara e ka marrë këtë vendim? Mbetet për tu zbuluar!

Pas daljes nga BBV, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbana Osmanit dhe

Pas daljes nga BBV, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbana Osmanit dhe

Pas daljes nga BBV, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbana Osmanit dhe