Pushtoi rrjetin veshur me të kuqe, vajza e politikanit shqiptar ka një pyetje (FOTO) – AlpeGossip
Pushtoi rrjetin veshur me të kuqe, vajza e politikanit shqiptar ka një pyetje (FOTO)

Pushtoi rrjetin veshur me të kuqe, vajza e politikanit shqiptar ka një pyetje (FOTO)

Treisi Peçi është vajza e kryebashkiakut të Tepelenës Termet Peçi.

Pavarësisht se është në një moshë ende të re, format e saj fizike dhe bukuria e saj kanë bërë që të tërheqë vëmëndjen e mediave rozë në vend, shkruan albeu.com.

Nëse i hedhim një sy rrjeteve të saj sociale shohim se Treisi është vetëm në fillimet e “karrierës” së saj ndërkohë që nga fotot e postuara të krijon përshtypjen e një modelje pasarelash.

Në Instagram ajo ka postuar disa fotografi ku ka ndezur rrjetin veshur me të kuqe.

“Të githa të kuqe të lutem, gjithcka”-ka shkruar ajo mbi fotografitë.

Por duket se fakti se dhjetë persona i kanë bërë Savednë profilin e tyre fotos së Treisit, kësaj të fundit nuk i ka pëlqyer.

Ajo e ka postuar vetë në Instagram dhe ka shkruar “Pse?”.

Epo kur kthehesh në figurë publike këto gjëra janë të pashmangshme.