HOT NGA PISHINA/ Ja si provokon Dorina Mema gjatë pushimeve verore (FOTO) – AlpeGossip
HOT NGA PISHINA/ Ja si provokon Dorina Mema gjatë  pushimeve verore  (FOTO)

HOT NGA PISHINA/ Ja si provokon Dorina Mema gjatë pushimeve verore (FOTO)

Dorina Mema njihet për linjat e saj perfekte trupore. Ajo publikon herë pas here në rrjetet sociale foto të ndryshme …

E njohur për dashurinë që ka për fitness-in dhe trupin e gdhendur në perfeksion, Dorina provokon herë pas here me postimet e saj.

Një rast i tillë është edhe ky i fundit, ku përmes një videoje nga pushimet e saj, Dorina Mema tregon linjat e saj perfekte.

“It’s called #badass baby. Kur ishim 20 vjeç ëndërronim që 40 të ishim kështu, tani që shkojmë 40 ëndërrojmë si do jemi 60”, shkruan mbi video Dorina Mema.