PAS 8 VITESH E LIDHUR/ Martohet këngëtarja e njohur (FOTO) – AlpeGossip
PAS 8 VITESH E LIDHUR/ Martohet këngëtarja e njohur  (FOTO)

PAS 8 VITESH E LIDHUR/ Martohet këngëtarja e njohur (FOTO)

Këngëtarja e njohur pas 8 vitesh lidhje ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partnerin e saj. Leona Lewis është martuar të shtunën me një ceremoni në Toskanë, Itali.

Vendi dukej përrallor dhe të ftuar ishin vetëm familja dhe miqtë e ngushtë të çiftit.

Revista Hello bën të ditur se Leona kishte veshur me një fustan mahnitës të bardhë.

Në qershor këngëtarja festoi edhe festën e beqarisë me mikeshat e saj ku gjithashtu u shfaq e veshur me të bardha.