"Prostitutë pa vlerë, ku*vë"/ Fansi e OFENDON KEQ, reagon motra e Encës: Boll fole për... (FOTO) - AlpeGossip
“Prostitutë pa vlerë, ku*vë”/ Fansi e OFENDON KEQ, reagon motra e Encës: Boll fole për… (FOTO)

“Prostitutë pa vlerë, ku*vë”/ Fansi e OFENDON KEQ, reagon motra e Encës: Boll fole për… (FOTO)

Motra e Encës, Uindi është kthyer në një vajzat më të komentuara në media edhe pse aktualisht nuk është pjesë e televizionit. Por fotot e pamja e saj ekstravagante kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Për të mos harruar format e saj bombastike të cilat Uindi nuk ngurron t’i ekspozojë.

Kështu ka ndodhur edhe me foton e fundit ku bjondja simpatike ka pozuar me të brendshme dhe një robdeshambër.

Përpos komplimentave, ka pasur edhe nga ata që kanë shpërthyer në ofendime, por Uindi nuk ja ka kursyer përgjigjen.

“Prostitutë pa vlerë, kurvë muti”, komenton një ndjekës. “Boll fole për mamin tënd këtu”, ja kthen Uindi.