“DO MUNDOHESHA TË…”/ Fjoralba Ponari do ta falte tradhtinë, por ja çfarë do të bënte pastaj – AlpeGossip
“DO MUNDOHESHA TË…”/ Fjoralba Ponari do ta falte tradhtinë, por ja çfarë do të bënte pastaj

“DO MUNDOHESHA TË…”/ Fjoralba Ponari do ta falte tradhtinë, por ja çfarë do të bënte pastaj

Moderatorja Fjoralba Ponari është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram. Një prej tyre e ka pyetur nëse ajo do ta falte tradhtinë.

Fjoralba ka treguar hapur qëndrimin e saj, duke thënë se do ta falte, por nuk të vazhdonte kurrë me të.

“Për ta falur do ta falja, aq më tepër nëse në mes do të kishte fëmijë, por nuk do të mundesha kurrë të vazhdoja me të. Kjo sepse unë kam punuar shumë me veten. Ta dua, ta respektoj, ta vlersoj njeriun që jam sot dhe nuk do mundesha të përtypja një zhvlersim/ cënim të asaj që jam e përfaqësoj si njeri, aq më tepër nga ai me të cilin unë kam zgjedhur të ndaj ëndrrat e projektimet e së ardhmes sime. Joshja e tundinimi, na rrotullohet të gjithëve, pa dallim gjinore, ama në logjikën time tradhëtia është proces që ti ja lejon vetes të ndodhë”, ka shkruar moderatorja.