SIPAS INSTAGRAMIT/ Këto janë trendet që do dominojnë në 2019-tën – AlpeGossip
SIPAS INSTAGRAMIT/ Këto janë trendet që do dominojnë në 2019-tën

SIPAS INSTAGRAMIT/ Këto janë trendet që do dominojnë në 2019-tën

Jemi në epokën e Instagram-it, dhe imazhet kanë një impakt shumë të madh për mënyrën sesi vishen femrat dhe se çfarë rrobash blejnë.

Ndaj pyetja që kemi është: Cilat janë trendet më të mëdha të modës për 2019-n?

Ka disa trende, të cilat ju garantojmë që do të marrin vëmendjen e të gjithëve për të paktën 6 muajt e ardhshëm.

Nga ato më të rehatshmet, e deri tek klasiket, më poshtë do gjeni veshjet dhe aksesorët që do jenë “in” përgjatë 2019-ës.

“Tie-dye” është printi më “in” i 2019-ës, që është parë në pasarelat e fundit në Kaliforni.

Pendët

Pantallonat ushtarake

Kapëset e flokëve

Ngjyrat neutrale

Kordelet

Sandalet sportive