E KA PËR VISIN? Lori Hoxha flet për 3 gjërat që e acarojnë më shumë: Mosmirënjohja…(FOTO) – AlpeGossip
E KA PËR VISIN? Lori Hoxha flet për 3 gjërat që e acarojnë më shumë: Mosmirënjohja…(FOTO)

E KA PËR VISIN? Lori Hoxha flet për 3 gjërat që e acarojnë më shumë: Mosmirënjohja…(FOTO)

Lori Hoxha është njëra nga femrat më të komentuara në showbizzin shqiptar.
Meqë është aktive në rrjetet sociale, ajo pyetet vazhdimisht nga fansat për gjërat që i interesojnë rreth saj, shkruan lajmi.net.

Një nga pyetjet e ndjekësve ishte edhe për tre gjërat që e acarojnë më shumë Lorin dhe ajo përgjigjet duke thënë.

“Padrejtësia, mosmirënjohja dhe injoranca”.

Trashëgimtarja e “Top Channel”, numëron mbi 700 mijë njerëz në llogarinë e saj personale, Instagram.