NUK JUA PRET MENDJA/ Irma Libohova zbulon fobinë e saj dhe do qeshni me të madhe (FOTO) – AlpeGossip
NUK JUA PRET MENDJA/ Irma Libohova zbulon fobinë e saj dhe do qeshni me të madhe (FOTO)

NUK JUA PRET MENDJA/ Irma Libohova zbulon fobinë e saj dhe do qeshni me të madhe (FOTO)

Këngëtarja aq e dashur për publikun, Irma Libohova ka vendosur të bëhet pjesë e sfidës së 10 viteve, por jo duke ndjekur krahasimin fizik. Ajo ka dashur të ndajë me të tjerët mendimet e veta të përpara një dekade dhe këtë e bëri permes postimit të një pyetësori të asaj periudhe, që lidhej sa me anën profesionale, ashtu dhe me atë personale të saj.

Irma thotë se asgjë nuk ka ndryshuar që prej atëherë, ndërsa vë buzën në gaz me atë pjesën e pyetësorit që nxjerr në pah fobinë e saj: këngëtarja paska frikë nga shkallët!!! Kështu si padashje, e mësuam dhe ne një gjë të re për të!