TRENDET E FUNDIT/ Disa modele për ju që ende nuk e keni vendosur si do t’i bëni thonjtë – AlpeGossip
TRENDET E FUNDIT/ Disa modele për ju që ende nuk e keni vendosur si do t’i bëni thonjtë

TRENDET E FUNDIT/ Disa modele për ju që ende nuk e keni vendosur si do t’i bëni thonjtë

Thonjtë janë shumë të rëndësishëm për paraqitjen tonë, pasi e tregojnë dorën më të kuruar dhe më të rregullt.

Vajzat që i bëjnë gjithmonë thonjtë janë në kërkim të vazhdueshëm për modele të reja dhe të veçanta dhe prandaj jemi ne këtu, për t`ju ndihmuar të bëni zgjedhjen e radhës.

Nëse ju kanë ardhur në majë të hundës modelet që shihni vërdallë dhe dëshironi të guxoni, hidhuni një sy trendeve të këtij viti, nga të cilat mund të frymëzoheni për modelin e radhës.