DITËLINDJET E 23 JANARIT/ Cilat prej figurave të famshme botërore FESTOJNË sot? (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 23 JANARIT/ Cilat prej figurave të famshme botërore FESTOJNË sot? (FOTO)

DITËLINDJET E 23 JANARIT/ Cilat prej figurave të famshme botërore FESTOJNË sot? (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 23 janar 2019:Përpara jush është një vit i përmirësimit; kryesisht i gjendjes tuaj emocionale. Kjo do të jetë pjesërisht për shkak të të ardhurave më të mira ose mundësive më të mira. Gjatë vitit do të merrni një ftesë ose propozim që do t’ju bëjë të gëzoheni.

 

 

 

Vajzat dhe gratë do të kujtojnë vitin me një blerjeje të madhe. Burrat do të marrin vendime të rëndësishme, të cilat do të ndikojnë edhe në vitin e ardhshëm.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Mariska Hargitay, 54 (Aktore)

Tito Ortiz, 43 (Arte Marciale)

Tiffani Thiessen, 44  (Aktore)

Arjen Robben, 34  (Futbollist)

Rachel Crow, 20 (Këngëtare)

Alaia Baldwin, 25 (Modele)

Elvira Lindo, 56 (Gazetare)

Jeanne Moreau (Aktore, Këngëtare, Muzikante)