NGA TRËNDAFILAT ME DOLLARË TEK ORAT "ROLEX"/ Çfarë dhuratash LUKSOZE morën VIP-at për Shën Valentin (FOTO) - AlpeGossip
NGA TRËNDAFILAT ME DOLLARË TEK ORAT “ROLEX”/ Çfarë dhuratash LUKSOZE morën VIP-at për Shën Valentin (FOTO)

NGA TRËNDAFILAT ME DOLLARË TEK ORAT “ROLEX”/ Çfarë dhuratash LUKSOZE morën VIP-at për Shën Valentin (FOTO)

Ditën e djeshme njerëz nga e gjithë bota festuan Shën Valentinin, që simbolizon ditën e të dashuruarve.

Edhe në Shqipëri kjo festë ishte në përmasat e duhura edhe pse e festuar sipas mënyrave të ndryshme të njerëzve.

Edhe vipat “pushtuan” rrjete e tyre sociale me foto, urime e dhurata që kishin ndarë me fansat e tyre dhe ato që binin në sy ishin mënyrat e ndryshme të festimit: disa që ishin të kënaqur me dhuratat apo të tjerë që u mjaftoi të argëtoheshin pranë njerëzve të tyre të dashur.

E për sa i përket dhuratave, duket se vipat e partnerët e tyre janë treguar paksa “dorëlëshuar” e tek e fundit ja vlen për një ditë si kjo.

Më poshtë do të shihni si e festuan vipat Ditën e të Dashuruarve dhe dhuratat super luksoze që morën:

Mozzik duke i dhuruar Loredanës orë “Rolex”

Alesia Bami duke festuar Shën Valentinin pranë mikeshave të saj:

Genta Gjalpi

Teuta Krasniqi që u surprizua nga bashkëshorti i cili gdhendi në trup përmes një tatuazhi fytyrën e saj:

Klaudia Pepa

Uindi Haxhiaj dhe tufa e saj e trëndafilave me dollarë midis:

Arta Elezaj

Dhuarata nga bashkëshorti për Adelinën, syzet me vlerë 495 euro:

/AlpeNews.al