HARROJENI KOSTUMET DHE FUSTANET KLASIKE/ Vip-at na habitën me veshjen për "Shën Valentin" (FOTO) - AlpeGossip
HARROJENI KOSTUMET DHE FUSTANET KLASIKE/ Vip-at na habitën me veshjen për “Shën Valentin” (FOTO)

HARROJENI KOSTUMET DHE FUSTANET KLASIKE/ Vip-at na habitën me veshjen për “Shën Valentin” (FOTO)

Ditën e djeshme ishte festa e të dashuruarëve dhe të gjithë syt ishin nga Vip-t. Disa zgjodhën të jenë privat me postime e tyre personazhete tjerë të njohur nuk nguruan të publikonin foto të ndyshme.

Përveç dhuratave dhe darkave romantike sigurisht që nuk mund të rrinim pa komentuar edhe veshjet të cilat mzgjodhën në ditëne e shenjt vip-at.

Po! Kemi mbetur pa fjalë  pasi këtë vitë ata hoqën dorë nga ngjyra e kuqe dhe veshjet klasike gjithashtu edhe meshkujt.

Në fotot e publikuara vajzat e showbizit zgjodhën shfaqeshin me një stil më praktike duket ndërthur elemete sportive dhe më pak klasike.

Ndërkohë meshkujt në vend të kostumeve dhe kollareve zgjodhën golfë, xhup si në përditshmërin e  tyre.

Ne ju njohim me veshjen e disave prej vip-ave të njohur të ekranit shqiptar.

Mozzik dhe Loredana

Besi dhe Xhensila

Alfio dhe Fatma

Arta Elezaj

Zaimina Vasjari

Roza Lati

Baby-G

AlpeNews.al