Zaimina Vasjari për herë të parë tregon fytyrën e Khloe! (Foto) – AlpeGossip
Zaimina Vasjari për herë të parë tregon fytyrën e Khloe! (Foto)

Zaimina Vasjari për herë të parë tregon fytyrën e Khloe! (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari për ka vendosur që të ndajë me fansat e saj fytyrës e bebushit të saj, Khloe.

Ajo erdhi para pak kohësh në jetë dhe kjo i fali këngëtares epitetin nënë, transmeton Indeksonline.

Kurse me rastin e 8 Marsit, Zaimina ka ndarë një fotografi aq të ëmbël të së vogël së saj, Khloe.

“Shiko botën dhe buzëqesh sepse pa ty, jeta do të ishte e pamundur. Urime dita e gruas!” ka shkruar Zaimina.

Ndryshe, komentet për bebushen kanë shpërthyer…