Sportive dhe me dy bishtaleca, a është kjo pamja që i përshtatet Majlinda Bregut? (FOTO) – AlpeGossip
Sportive dhe me dy bishtaleca, a është kjo pamja që i përshtatet Majlinda Bregut? (FOTO)

Sportive dhe me dy bishtaleca, a është kjo pamja që i përshtatet Majlinda Bregut? (FOTO)

Ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu pas largimit nga politika duket se ka ndryshuar edhe stil në paraqitjen e saj.

Teksa vite më parë ajo shfaqej në Parlament me kostume serioze e veshje klasike kohët e fundit është parë ti iki këtij stili, më sportive, larg nga veshjet zyrtare.

Madje ditën e sotme Majlinda Bregu ka postuar në faqen e saj në Instagram një foto ku shihet mes dëborës, e veshur me streçe dhe bluzë sportive, por ajo që bie në sy është modeli i flokëve me dy gërsheta.

Absolutisht pranvere😂

A post shared by Majlinda Bregu (@m.bregu) on

Bregu duket se është bërë nostalgjike për kohën e fëmijërisë me këtë model, si mendoni ju, a i shkon një stil i tillë ish deputetes?/Opinion.al