Pak javë para se të bëhet baba, moderatori shqiptar NDAHET nga partnerja (FOTO) – AlpeGossip
Pak javë para se të bëhet baba, moderatori shqiptar NDAHET nga partnerja (FOTO)

Pak javë para se të bëhet baba, moderatori shqiptar NDAHET nga partnerja (FOTO)

Dy muaj më parë, moderatori i famshëm 21-vjeçar habiti fansat në Instagram, duke publikuar një foto të partneres së tij, Egestës, e cila shfaqej në pritje të ëmbël me barkun e rrumbullakosur. Lajmi u përhap menjëherë në rrjet dhe fansat e moderatorit e pritën të gëzuar lajmin e shtatzënisë.

Mirëpo, vetëm disa javë përpara se fëmija të vijë në jetë, burime pranë çiftit kanë treguar për ‘Panorama Plus’ se Meriton Mjekiqi është ndarë nga partnerja e tij.

Ai ka fshirë foton e saj me barkun e rrumbullakosur dhe ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram. Ende nuk dihen arsyet e ndarjes së çiftit dhe nëse ky vendim mes tyre është apo jo përfundimtar.