TË POZOSH SI MARILYN/ Njihuni me femrat e ekranit shqiptar që nuk i shpëtuan “manisë” Monroe (FOTO) – AlpeGossip
TË POZOSH SI MARILYN/ Njihuni me femrat e ekranit shqiptar që nuk i shpëtuan “manisë” Monroe (FOTO)

TË POZOSH SI MARILYN/ Njihuni me femrat e ekranit shqiptar që nuk i shpëtuan “manisë” Monroe (FOTO)

Marylin Monroe ylli më i famshëm i botës është konsideruar si seks simboli më i madh i të gjitha kohërave dhe femra më e dëshiruar nga  shumë meshkuj.

Shumë femra të showbizit duket se janë  të fiksuara  pas imazhit të Monroe dhe të pozosh në stilin e bukuroshes bjonde është një trend që nuk del kurrë nga moda.

Disa nga femrat e showbizit shqiptar zgjodhen të realizonin foto si Monroe bjonde dhe duhet thënë se ia dolën më së miri duke u dukur shum sensuale dhe të mahnitshme.

Njihuni  me Vip-et që pozuan nën imazhin e Marilyn Monroe.

Amina Shehu

Olta Gixhari

Rita Ora

Teuta Krasniqi

Armina Mevlani

Elena Lika

Big Mama

Roza Lati

Përgatiti:AlpeNews.al