U RRËZUA NGA AVIONI/ Videoja e Elvanës thyen rekord klikimesh – AlpeGossip
U RRËZUA NGA AVIONI/ Videoja e Elvanës thyen rekord klikimesh

U RRËZUA NGA AVIONI/ Videoja e Elvanës thyen rekord klikimesh

Ju kujtohet videoja që Elvana postoi me humor pak kohë më parë, që teksa përpiqej të pozonte në shkallët e avionit privat, përfundoi duke u rrëzuar.

Not used to

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Personazhe të njohur dhe ndjekës të shumtë e komplimentuan këngëtaren për pozitivitetin dhe humorin dhe brenda pak kohësh, videoja arriti një BOOM komentesh dhe shikimesh.

Deri më tani, numëron rreth 1.015.695, që duhet thënë se është një shifër goxha e lartë.

Sipas kërkimeve tona, videot e personazheve shqiptarë që e kanë kaluar shifrën e 1 milionë ndjekësve në Instagram, shkojnë përgjithësisht deri tek gjysmë milioni.