“ÇMEND” NDJEKËSIT/ Olta Gixhari rikthehet provokuese, e shtrirë në shtrat me këmbët të… (FOTO) – AlpeGossip
“ÇMEND” NDJEKËSIT/ Olta Gixhari rikthehet provokuese, e shtrirë në shtrat me këmbët të… (FOTO)

“ÇMEND” NDJEKËSIT/ Olta Gixhari rikthehet provokuese, e shtrirë në shtrat me këmbët të… (FOTO)

Olta Gixhari është njëra ndër aktoret më seksi shqiptare.

Aktorja është goxha aktive në rrjete sociale, përmes së cilave ajo shfaqet shumë seksi.

Mëngjesin e sotëm, Olta e nisi me një imazh tejet provokuese nga shtrati, me këmishë nate dhe kishte ngritur këmbët sipër.

Bjondina seksi kohë pas kohe bën veprimin e ngjashëm dhe me fotografi të tilla “çmend” ndjekësit.

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on