SË SHPEJTI FILLON “PËR´PUTHEN +40″/ Flet zonja e spotit: Kur më pa burri në TV… – AlpeGossip
SË SHPEJTI FILLON “PËR´PUTHEN +40″/ Flet zonja e spotit: Kur më pa burri në TV…

SË SHPEJTI FILLON “PËR´PUTHEN +40″/ Flet zonja e spotit: Kur më pa burri në TV…

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua për nisjen e “Përputhen + 40”, formati i ri që do të fillojë transmetimin shumë shpejt në ekranin e Top Channel.

Moderatorja Bora Zemani nuk zbuloi shumë detaje, por pohoi se ka shumë aplikantë që kanë marrë pjesë në audicione, duke premtuar një super program.

Pjesë e diskutimit ishte edhe Meri, zonja protagoniste e spotit të “Përputhen +40”.

Ajo sqaroi se nuk do të jetë konkurrente, por thjesht është zgjedhur për të realizuar klipin.

Meri nuk ngurroi të tregonte se është e martuar dhe se burri i saj e kishte pritur shumë mirë pjesëmarrjen e saj në klip.

“Burrit i pëlqeu shumë, por më tha ‘sikur të të kishte kapur pak më nga larg kamera’ se donte të dilja mirë”, tha zonja Meri, deklaratë që shkaktoi të qeshura në studio.