Shkatërrim për meshkujt, Françeska tregon gjoksin pa reçipeta (FOTO) - AlpeGossip
Shkatërrim për meshkujt, Françeska tregon gjoksin pa reçipeta (FOTO)

Shkatërrim për meshkujt, Françeska tregon gjoksin pa reçipeta (FOTO)

Ish banorja e njohur e Big Brother dhe një nga modelet më të lakuara në media ka goditur me postimin e saj të fundit.
Françeska Jaçe ka nxjerrë thuajse në shesh gjoksin e saj bombastik.

Pa reçipeta dhe me një bluzë që nuk lë shumë vend për fantazi, Françi i ka treguar gjoksin gjithë fansave.

Deri më tani e kishim parë të prozonte sensuale, por kaq ‘pa dorashka’ ajo nuk e kishte zbuluar veten.