E pyesin se cila është puna e ëndrrave, Lori Hoxha i përgjigjet fanses: Do doja të isha… (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin se cila është puna e ëndrrave, Lori Hoxha i përgjigjet fanses: Do doja të isha… (FOTO)

E pyesin se cila është puna e ëndrrave, Lori Hoxha i përgjigjet fanses: Do doja të isha… (FOTO)

Cila është puna e ëndrrave tuaja?

Të paktën një herë këtë pyetje me siguri j’ua ka bërë dikush por edhe nëse jo me shumë gjasa ju e keni përgjigjen.

Po një vajzë si Lori Hoxha që i ka të gjitha të mirat dhe jeton mes luksit dhe famës a ka një punë ëndrrësh?

Ka qenë kjo një pyetje që një nga fansat ja ka dërguar në DM dhe Lori e ka postuar si foto në Story duke i kthyer përgjigje.

“Do të doja të isha një konsulente luksi ose të isha me pushime”, shprehet Lori Hoxha me komentin e saj në foton e postuar në Insta. Epo mesa duket fashionistas nuk i ndahet shpirti nga luksi sido që të jetë.