Silva Gunbardhi më shumë e dashuruar se kurrë/ Dedikimi që i bën Dafit do ju lërë pa fjalë (FOTO) - AlpeGossip
Silva Gunbardhi më shumë e dashuruar se kurrë/ Dedikimi që i bën Dafit do ju lërë pa fjalë (FOTO)

Silva Gunbardhi më shumë e dashuruar se kurrë/ Dedikimi që i bën Dafit do ju lërë pa fjalë (FOTO)

Këngëtarja Silva Gunbardhi ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka pozuar së bashku me partnerin e saj Dafi.
Ai ditën e sotme feston ditëlindjen dhe Silva nuk i ka rezistuar një urimi. Çifti janë bashkë prej disa vitesh tashmë dhe kanë dhe një djalë, Dalvin e vogël.