E THJESHTË DHE E BUKUR/ Këngëtarja shqiptare shkëlqen në imazhet e fundit në Instagram… (FOTO) – AlpeGossip
E THJESHTË DHE E BUKUR/ Këngëtarja shqiptare shkëlqen në imazhet e fundit në Instagram… (FOTO)

E THJESHTË DHE E BUKUR/ Këngëtarja shqiptare shkëlqen në imazhet e fundit në Instagram… (FOTO)

Këngëtarja Kida përveç zërit njihet edhe për stilin e saj unik në veshje.

Ajo gjithnjë përkujdeset për paraqitjet e saj publike të kuruar deri në detajin e fundit.

Këngëtarja e re në moshë por me një karrierë të suksesshme është mjaft aktive me projekte të reja muzikore por edhe me imazhe të ndryshme.

🖤

A post shared by KIDA (@kida) on