PËR 3 JAVË BËHET NËNË/ Eliza Dushku habit ndjekësit: Si ka mundësi?! (FOTO) - AlpeGossip
PËR 3 JAVË BËHET NËNË/ Eliza Dushku habit ndjekësit: Si ka mundësi?! (FOTO)

PËR 3 JAVË BËHET NËNË/ Eliza Dushku habit ndjekësit: Si ka mundësi?! (FOTO)

Si ka mundësi që Eliza Dushku nuk e tregon shtatzëninë në fytyrë!

Aktorja shqiptare publikoi një selfie sot dhe duket sikur nuk i ka ndodhur asnjë ndryshim edhe pse për 3 javë ajo do të bëhet nënë!

Nëpërmjet kësaj fotografie në Instagram, Eliza ka bërë të ditur se kanë mbetur diku edhe 3 javë deri në kohën kur do të sjellë në jetë foshnjën.

Megjithatë të gjithë njëzëri i shkruajnë: Si ka mundësi që nuk e tregon në fytyrë?!

Aktorja e famshme shqiptare Eliza Dushku së bashku me bashkëshortin e saj Peter Palandjian, i cili është ish-lojtar tenisi, pritet që të bëhen prindër për herë të parë.

Rikujtojmë se çifti e ka kurorëzuar dashurinë në martesë në gusht të vitit 2018-të në Boston.