NDRYSHIM DRASTIK/ Shikoni sa e kanë ndryshuar operacionet plastike Elvana Gjatën (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHIM DRASTIK/ Shikoni sa e kanë ndryshuar operacionet plastike Elvana Gjatën (FOTO)

NDRYSHIM DRASTIK/ Shikoni sa e kanë ndryshuar operacionet plastike Elvana Gjatën (FOTO)

Elvana Gjata, një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, përveç talentit të saj, gjithmonë është komentuar shumë për pamjen e saj të jashtme.

Këngëtarja është pjesë e ekranit shqiptar prej shumë vitesh tashmë, dhe gjithmonë ka ditur të sjellë hite që kanë rezultuar shumë të suksesshme dhe të pëlqyera. Vitet e fundit, bukuroshja ka qenë shumë e komentuar dhe për dukjen e saj.

Ndonëse tani shumë e bukur dhe me tipare perfekte, Elvana nuk është dukur gjithmonë kështu. Me kalimin e viteve vihet re se Elvanës i janë zmadhuar buzët dhe pak mollëzat. Sigurisht nga operacionet plastike.

 

Por, duke qenë se këto ndërhyrje nuk janë pranuar kurrë nga ajo për ne vazhdojnë të mbeten dyshime. /AlpeGossip.al