E RRAHU dhe e kërcënoi/ Kush janë mesazhet e vajzës që dhunoi këngtaren shqiptare sipas BLERTËS (FOTO) – AlpeGossip
E RRAHU dhe e kërcënoi/ Kush janë mesazhet e vajzës që dhunoi këngtaren shqiptare sipas BLERTËS (FOTO)

E RRAHU dhe e kërcënoi/ Kush janë mesazhet e vajzës që dhunoi këngtaren shqiptare sipas BLERTËS (FOTO)

Fillimisht e rrahu e më pas e kërcënoi e çka nuk i tha në instagramin e saj.
Bleta Gashi e cila sulmoi keq këngëtaren kosovare Baby G, nuk la fjalë pa thënë për këngëtaren.

Ajo bashkë me një tjetër vajzë sipas Baby G e kanë sulmuar keq, e më pas e kanë rrahur duke i shkaktuar lëndime të rënda në fytyrë, raporton Gazeta Express

Këto janë mesazhet e vajzës e cila e rrahu Baby G-në në Dubai.