I KAP TË PASMET/ Ermal Hoxha dhe Rezarta skena të nxehta gjatë pushimeve në Greqi (FOTO) – AlpeGossip
I KAP TË PASMET/ Ermal Hoxha dhe Rezarta skena të nxehta gjatë pushimeve në Greqi (FOTO)

I KAP TË PASMET/ Ermal Hoxha dhe Rezarta skena të nxehta gjatë pushimeve në Greqi (FOTO)

Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta po kalojnë disa ditë pushime në Kretë të Greqisë, ku këngëtarja nuk ka ngurruar të ndajë foto nga momentet e bukura që po kalojnë pranë njëri-tjetrit.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me një foto që provokuese, ku shihet e veshur me bikini e shtrirë në shezlon dhe bashkëshorti i saj Ermali po i prek të pasmet.

“Naaa oreee. Ça i bën çupës”, ka shkruar Rezarta në mbishkrimin e fotos.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri