ELITA RUDI SHTATËZANË? Moderatorja fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
ELITA RUDI SHTATËZANË? Moderatorja fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

ELITA RUDI SHTATËZANË? Moderatorja fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Ajo mbushi 27-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk munguan urimet e shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat.

Gjiko organizoi për partneren një super festë dhe dyshja nuk i kursyen fotot në rrjete sociale. Elita u shfaq e veshur me një jumpsuit që i tregonte çdo linjë trupore dhe në sy ka rënë barku disi më i rrumbullakosur se zakonisht.

Moderatorja po përflitet në rrjet për një shtatzëni të mundshme, mirëpo ajo ende nuk ka reaguar.