MORI BEKIMIN E PRINDËRVE/ Rita Ora fejohet këtë fundjavë (FOTOT) – AlpeGossip
MORI BEKIMIN E PRINDËRVE/ Rita Ora fejohet këtë fundjavë (FOTOT)

MORI BEKIMIN E PRINDËRVE/ Rita Ora fejohet këtë fundjavë (FOTOT)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe partneri i saj, regjisori Taika Waititi pritet të fejohen në Australi këtë fundjavë gjatë festës së Krishtlindjeve.

Sipas Daily Mail, prindërit e këngëtares shqiptare, Besnik dhe Vera Sahatçiu thuhet se i kanë dhënë bekimin Ritës për tu fejuar me regjisorin.

Rita së fundmi mbërriti në Australi me Taika për të filmuar sezonin e ri të The Voice. Pikërisht në Australi, ka ndodhur njoftimi dhe takimi i parë i tyre.