Blunt dhe Real lënë pas sherrin me Gjikon dhe bëjnë këtë paralajmërimin të madh (VIDEO) – AlpeGossip
Blunt dhe Real lënë pas sherrin me Gjikon dhe bëjnë këtë paralajmërimin të madh (VIDEO)

Blunt dhe Real lënë pas sherrin me Gjikon dhe bëjnë këtë paralajmërimin të madh (VIDEO)

Pas një sage të vazhdueshme ofendimesh mes reperave kosovarë, Blunt e Real dhe Gjikos, duket se gjërat janë qetësuar paksa. Dyshja këtë herë i përdorën videot në Instagram jo për ofendimin e radhës por për t’u dhënë fansave një lajm të madh. Ata kanë paralajmëruar se do të mbajnë turneun më të madh në shqiptari i cili do të nisë gjatë verës. Madje theksuan se nuk do të merren më me Gjikon.

Gjithashtu dyshja zbuloi se klipi i tyre i ri do të publikohet brenda 10 ditësh.