“KIM KARDASHIAN SHQIPTAR”/ Çfarë u ka bërë flokëve? Anxhelina nuk njihet me look-un e ri! (FOTO) – AlpeGossip
“KIM KARDASHIAN SHQIPTAR”/ Çfarë u ka bërë flokëve? Anxhelina nuk njihet me look-un e ri! (FOTO)

“KIM KARDASHIAN SHQIPTAR”/ Çfarë u ka bërë flokëve? Anxhelina nuk njihet me look-un e ri! (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj ka vendosur të bëjë një ndryshim të madh për stinën e verës.

Të paktën kështu duket në një foto që këngëtarja ka publikuar në Instastory.

Ajo shfaqet krejtësisht ndryshe, me një paruke bjonde që e ka transformuar totalisht pamjen.

Ndoshta bukuroshja po mendon këtë look të ri që i shkon shumë dhe ka dashur të marrë mendimin e fansave të saj.

Gjithsesi, ne mendojmë se i shkon shumë ajo paruke që e shndërroi në një Kim Kardashian.