PO XHIRONIN KLIPIN/ Reperët e famshëm sulmohen nga një breshëri plumbash (FOTO) – AlpeGossip
PO XHIRONIN KLIPIN/ Reperët e famshëm sulmohen nga një breshëri plumbash (FOTO)

PO XHIRONIN KLIPIN/ Reperët e famshëm sulmohen nga një breshëri plumbash (FOTO)

Teksa po xhironin klipin e tyre të ri, dy reperët janë sulmuar nga një breshëri plumbash. 50 Cent dhe Tekashi 69 u sulmuan nga 11 plumba, por fatmirësisht shpëtuan pa u lënduar.
Reperët 50 Cent dhe Tekashi 69 gjatë xhirimit të klipit

Kjo mund të kishte qenë një ditë vërtet tragjikë për dy reperët e njohur. Teksa po merreshin me xhirimet e një klipi, 50 Cent dhe Tekashi 69 u sulmuan nga 11 plumba.

“TMZ” raporton se një makinë është shfaqur gjatë xhirimeve dhe qëlloi të paktën 11 plumba. Fatmirësisht nuk pati asnjë të lënduar nga sulmi. Gëzhojat e plumbave të gjetur në vendngjarje tregojnë se sulmuesi kishte përdorur një armë gjysmë-automike 9 mm. Ndërkohë policia vazhdon ende hetimet.