ADROLA DUSHI MAHNIT EDHE KËSAJ RRADHE/ Shfaqet tërësisht pa make up. E bukur sa më s’ka! (FOTO) – AlpeGossip
ADROLA DUSHI MAHNIT EDHE KËSAJ RRADHE/ Shfaqet tërësisht pa make up. E bukur sa më s’ka! (FOTO)

ADROLA DUSHI MAHNIT EDHE KËSAJ RRADHE/ Shfaqet tërësisht pa make up. E bukur sa më s’ka! (FOTO)

Adrola Dushi është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare.

Këtë gjë ajo e dëshmon edhe në  fotografitë e fundit që i ka postuar në Instagram.

Modelja  shfaqet tërësisht pa ‘make up’, gjë që e hasim shumë rrallë tek fytyrat e njohura publike, por që pamja e saj është për tu admiruar.

Adrola është nënë mjaft e përkushtuar e një djali e jeton në mes të Amerikës dhe Shqipërisë. Kujtojmë se në SHBA është duke punuar në projekte të reja.

View this post on Instagram

📸 @byisturiz

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on