“NUK ËSHTË…”/ Selena Gomez thyen heshtjen për fotot me Hailey Bieber që trazuan rrjetin – AlpeGossip
“NUK ËSHTË…”/ Selena Gomez thyen heshtjen për fotot me Hailey Bieber që trazuan rrjetin

“NUK ËSHTË…”/ Selena Gomez thyen heshtjen për fotot me Hailey Bieber që trazuan rrjetin

Disa ditë më parë në rrjet bënë bujë fotot e Selena Gomez me Hailey Bieber, të cilat u shfaqën shumë të afërta me njëra-tjetrën gjatë Gala-së së dytë vjetore të Muzeut të Filmit në Academy Museum of Motion Pictures.

Selena Gomez thyen heshtjen për fotot me Hailey Bieber që trazuan

Dy vajzat hodhën poshtë thashethemet se nuk shkojnë mirë për shkak të Justin Bieberit.  Së fundmi, Selena ka folur për herë të parë për fotot që trazuan rrjetin. Në një intervistë për “Vulture” ajo është shprehur se nuk ishin “diçka e madhe”.

Selena Gomez thyen heshtjen për fotot me Hailey Bieber që trazuan

“Nuk është asgjë, s’është ndonjë gjë e madhe”, ka thënë aktorja dhe këngëtarja e njohur.

Selena Gomez thyen heshtjen për fotot me Hailey Bieber që trazuan