Horoskopi i seksit: Ja me cilën shenjë do të keni marrëdhënien e ëndërruar intime – AlpeGossip
Horoskopi i seksit: Ja me cilën shenjë do të keni marrëdhënien e ëndërruar intime

Horoskopi i seksit: Ja me cilën shenjë do të keni marrëdhënien e ëndërruar intime

Marrëdhënia në çift padyshim është një ndër marrëdhëniet më të veçanta që njerëzit krijojnë, por si çdo marrëdhënie edhe ajo ka peripecitë e saj, gjë që shpesh herë e bëjnë të mos funksionojë ashtu siç duhet.

Duke iu referuar Horoskopit, një marrëdhënie intime, mund të funksionojë nëqoftëse ju zgjidhni shenjën e cila iu përshtatet më shumë.

Për të krijuar një ide më të plotë rreth kësaj që po flasim duhet të lexoni tekstin e mëposhtëm.

Për shenjat e “Zjarrit” seksi është lojë, Tokësorët vështirë relaksohen pa emocione, ndërsa Ujorëve asgjë nuk është e pazakonshme, janë fantastikë dhe me plot epsh.

Dashi dhe Peshorja

Dy shenja tepër energjike dhe aktive. Kur bëhen bashkë, praktikisht marrin flakë.

Demi dhe Akrepi

Të dyja këto shenja janë të ngadalta, të qëndrueshme dhe ekstremisht pasionante. Kontakti sy më sy i zgjatur dhe paraloja e gjatë krijon bazat për seks fantastik.

Gaforrja dhe Bricjapi

Mos u gënjeni nga pamja e tyre e qetë, transmeton lexo.al. Këto dy shenja mund të bëjnë çudirat në dhomën e gjumit. Misteri i personave të shenjës së Gaforres i çmend Bricjapët.

Luani dhe Ujori

Me vetëbesimin dhe individualitetin që i karakterizon, këto dy shenja e dinë mirë se kush janë dhe çfarë duan ndaj kënaqen me vëmendjen që tregojnë ndaj tjetrit në shtrat.

Binjakët dhe Shigjetari

Si dy aventurieret e Zodiakut, këto dy shenja tërhiqen nga lirshmëria dhe kurioziteti i njëri-tjetrit. Për ta nuk ka limite në shtrat.

Virgjëresha dhe Peshqit

Dy nga shenjat më bujare dhe më të dashura të Zodakut. Kur bëhen bashkë, japin maksimumin.