Një “ÇAKMAK” në lavatriçe/ Këngëtarja bën punët e shtëpisë…por diçka ka shkuar keq (FOTO) – AlpeGossip
Një “ÇAKMAK” në lavatriçe/ Këngëtarja bën punët e shtëpisë…por diçka ka shkuar keq (FOTO)

Një “ÇAKMAK” në lavatriçe/ Këngëtarja bën punët e shtëpisë…por diçka ka shkuar keq (FOTO)

Është një personazh mjaft simpatik dhe veçse është një këngëtare shumë e mirë Marsela Çibukaj është mjaft karizmatike.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka treguar se është duke bërë punët e shtëpisë, por duket se gjërat nuk kanë shkuar dhe aq mirë. Në këtë foto Marsela tregon rrobat që ka vendosur në lavatriçe edhe shkruan: “Mami tha me 60 gradë, mundësisht pa çakmak brenda,”-përfundon Marsela

Ç