“Oh Zot, dua një bebe”/ Jo nuk është shaka, Oriola Marashi “SHOKON” me kërkesën e saj (FOTO) – AlpeGossip
“Oh Zot, dua një bebe”/ Jo nuk është shaka, Oriola Marashi “SHOKON” me kërkesën e saj (FOTO)

“Oh Zot, dua një bebe”/ Jo nuk është shaka, Oriola Marashi “SHOKON” me kërkesën e saj (FOTO)

Me fotot e videot provokuese që poston në rrjete sociale, Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të komentuara në media duke qenë thuajse çdo ditë në qendër të vëmendjes.

Megjithatë së fundmi Oriola duket se i ka lindur dëshira të bëhet nënë. Dhe jo, nuk është shaka sepse këtë e ka bërë të ditur vetë modelja.

Ditën e sotme fotove super seksi apo videove me të brendshme, i kanë lënë vendin një postimi tejet të ëmbël.

Oriola ka postuar një foto të Kylie Jenner me vajzën e saj teksa shfaqen të buzëqeshura dhe shkruan: “Oh Zot, dua një bebe”.