“JETA JOTE ËSHTË…”/Dafina Zeqiri ka një mesazh për… të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
“JETA JOTE ËSHTË…”/Dafina Zeqiri ka një mesazh për… të gjithë (FOTO)

“JETA JOTE ËSHTË…”/Dafina Zeqiri ka një mesazh për… të gjithë (FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka ndarë së fundmi në Instagram një mesazh për të gjithë ndjekësit e saj dhe jo vetëm. Këtë të fundit e ka shoqëruar me një video ku shihet vet ajo në një vend që po na tundon të gjithëve.

Së fundmi e kemi parë që ka publikuar foto nga Gjermania, por me videon e sotme nuk kuptohet se ku ndodhet pasi ajo nuk na ka lënë asnjë pikëvendodhjeje dhe s’na ka dhënë “asnjë ndihmë” në shkrimin e saj. Por ajo që duket haptazi është se po kalon disa momente shumë relaksuese e që çdo kush do të dëshironte të ushte në vendin e asaj.

“Your life is your message to the world. Make sure it’s inspiring” është mesazhi që ka përcjellë këngëtarja, pra, “Jeta jote është mesazhi që i jep botës, bëje të jetë frymëzuese”. Dhe vërtetë do thoshnim ne, ajo na frymëzoi për disa ditë të mira pushimesh, që duken si një ëndërr… AlpeGossip.al

View this post on Instagram

🙏🏼❣️

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on