“TË MASAKROJ…”/ Plas debati mes Ilirit dhe Einxhelit, ja ARSYEJA – AlpeGossip
“TË MASAKROJ…”/ Plas debati mes Ilirit dhe Einxhelit, ja ARSYEJA

“TË MASAKROJ…”/ Plas debati mes Ilirit dhe Einxhelit, ja ARSYEJA

Mbrëmja e sotme ka filkuar me debat në “Big Brother VIP” mes Ilirit dhe Einxhelit.

Produksioni vendosi një video ku ishin grup disa banorë po flisnin për Ilirin, Einxhel përmendi tradhëtinë që ky i fundit ka bërë ndaj bashkëshortes.

Iliri pas kësaj pati debat të ashpër me Einxhelin ku e ofendoi pasi nuk i pëlqu ajo që tha.

Iliri ju drejtua Einxhelit duke i thënë të masakroj.

kjo ngriti pikëpyetje te Arbana dhe ai u shpreh se e masaktoj verbalisht se ska si rrihet me një vajzë dhe e quajti të turpshme atë që tha Einxheli.