E keni kuptuar gabim, Elgiti bashkëpunimin e radhës nuk do ta sjellë me Klean por me… (FOTO) – AlpeGossip
E keni kuptuar gabim, Elgiti bashkëpunimin e radhës nuk do ta sjellë me Klean por me… (FOTO)

E keni kuptuar gabim, Elgiti bashkëpunimin e radhës nuk do ta sjellë me Klean por me… (FOTO)

dhe pse prej muajsh të tërë të lidhur, Klea dhe Elgiti para pak kohësh e bënë publike lidhjen.

Ata të dy kishin paralajmëruar prej kohësh një bashkëpunim. Dhe pas duetit rastësor që publikuan së fundi ku Klea dhe Elgiti dukeshin tek këndonin në sintoni perfekte me njëri-tjetrin këngën e Nexhmie Pagarushës, fansat dhe ndjekësit e tyre u bindën se shumë shpejt do të sillnin eshe bashkëpunimin e vërtetë. Por si duket Elgiti nuk nxitohet dhe më shpejt do të publikojë një tjetër bashkëpunim. Bashkë me Vin Velin ai po sjell bashkëpunimin me Alar Band. Ndërsa atë me Klean ndoshta e ka shtyrë për më vonë, ndaj fansave do t’iu duhet të presin edhe pak.