PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Fansat “sulmojnë” Alban Ramosaj: Depilohu more… – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Fansat “sulmojnë” Alban Ramosaj: Depilohu more…

PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Fansat “sulmojnë” Alban Ramosaj: Depilohu more…

Alban Ramosaj është një ndër djemtë më seksi të showbiz-it shqiptar. Ai është shumë i adhuruar nga publiku, veçanërisht nga gjinia femërore.

Çdo këngë e tij bëhet hit, por jo vetëm.

Albani shkakton zhurmë dhe me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.

Më e fundit është një foto që Ramosaj ka postuar në Instagram, live nga shtrati. Shfaqet gjysmë i zhveshur, po ajo çka ka rënë në sy të fansave është mungesa e depilimit. Ata kanë komentuar fjalë nga më të ndryshmet si: “Hiqe more ate lesh”, “Depilohu more”, “Sa i lesht”.