MEDIAT E DEKLARUAN TËZHDUKUR/ Reagon papritur Berkani (FOTO) – AlpeGossip
MEDIAT E DEKLARUAN TËZHDUKUR/ Reagon papritur Berkani (FOTO)

MEDIAT E DEKLARUAN TËZHDUKUR/ Reagon papritur Berkani (FOTO)

Berkan, këngëtari i cili në vitet 2000 ishte ndër më të dëgjuarit e këngët e tij ishin kthyer në hite, së fundmi ka qenë në qendër të vëmendje së mediave pasi prej shumë kohësh ishte zhdukur nga muzika.

Berkani është martuar dhe është babai i një vajze. Ai i është përkushtuar shumë familjes ndërsa projekti i fundit muzikor ishte në vitin 2017.

Mirëpo pas lajmeve të fundit për të, Berkani ka reaguar me një koment për “Prive” ku ka zbuluar se së shpejti do të rikthehet me një këngë të bukur.