SHKËLQEU MBRËMJEN E DJESHME/ Nuk do ta besoni se sa ka kushtuar veshja e Marinës (FOTO) – AlpeGossip
SHKËLQEU MBRËMJEN E DJESHME/ Nuk do ta besoni se sa ka kushtuar veshja e Marinës (FOTO)

SHKËLQEU MBRËMJEN E DJESHME/ Nuk do ta besoni se sa ka kushtuar veshja e Marinës (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, në puntatën e 6 të ”Klanifornia”, Marina u shfaq e veshur me një jumpsuit tepër të bukur që gjithashtu nuk paska kushtuar pak…

Sipas profilit ”What They Wearin” në Instagram, ky jumpsuit i zi me rrip në mes i përket firmës Elisabetta Franchi dhe kushton 541€. Mesa duket, bukuroshja ka qëllim të vetëm të shkëlqejë në daljet e saja dhe jo të kursejë… /AlpeGossip.al