NGA KOSTUMET E DERI TEK FUSTANET SEKSI/ Ja si u veshën moderatoret për këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
NGA KOSTUMET E DERI TEK FUSTANET SEKSI/ Ja si u veshën moderatoret për këtë javë (FOTO)

NGA KOSTUMET E DERI TEK FUSTANET SEKSI/ Ja si u veshën moderatoret për këtë javë (FOTO)

Java po mbaron dhe si gjithmonë bukuroshet e ekranit shqiptar u siguruan që dhe një herë tjetër të dukeshin si yje.

Këtë javë, mesa duket, pjesa më e madhe e moderatoreve kanë zgjedhur fustanet ndërsa ato të cilat i kanë qendruar besnike pantallonave dhe kostumeve janë Jonida, Rudina dhe Marina.

Mes bukurosheve që kanë veshur fustan, dallim bën detaji i një ane të çarë që mund ta shohim tek veshja e Luanës dhe Alketës. Nga ana tjetër, Bieta dhe Ilda kanë zgjedhur të veshin fustane të shkurtra që kanë shkëlqim.

Dallimin nga moderatoret për këtë javë e bën Rudina e cila ka zgjedhur një kostum të kuq që tërheq vëmendje, ndryshe nga bukuroshet e tjera që u kanë qendruar ngjyrës nude, të zezë, gri dhe të bardhë. /AlpeGossip.al

Jonida Shehu

Luana Vjollca

Ilda Bejleri

Marina Vjollca

Bieta Sulo

Alketa Vejsiu

Rudina Magjistari