DITËLINDJET E 8 MARSIT/ Yjet e KINEMATOGRAFISË që secili prej nesh i ka ndjekur që i vogël… - AlpeGossip
DITËLINDJET E 8 MARSIT/ Yjet e KINEMATOGRAFISË që secili prej nesh i ka ndjekur që i vogël…

DITËLINDJET E 8 MARSIT/ Yjet e KINEMATOGRAFISË që secili prej nesh i ka ndjekur që i vogël…

Data shënon 8 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Milana Vayntrub (aktore) 31 vjeç

Aidan Quinn (aktor) 59 vjeç

Alison Becker (aktore) 41 vjeç

Leon (aktor) 56 vjeç

Andrea Parker (aktore) 48 vjeç

Nick Zano (aktor) 40 vjeç

Susan Clark (aktore) 75 vjeç

Devon Graye (aktor) 31 vjeç

Jessica Jaymes (aktore) 37 vjeç

Përgatiti: AlpeNews.al