”ANALFABETE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”ANALFABETE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”ANALFABETE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Lori Hoxha ka postuar një foto para pasqyrës teksa duket si gjithmonë e veshur me shumë stil. Një ndjekës, ndryshe nga të tjerët, mendon se ajo ka dalë shëmtuar në foto…

Tayna ka postuar një foto ku duket tepër seksi e ulur në disa shkallë në Athinë. Një komentuese ka një vërejtje për ti bërë.

Roza Lati ka ndarë me dnjekësit e saj disa momente nga puntata e saj e ”Why Not” dhe mes tyre ishte dhe një foto me një shishe birre. Një ndjekëse mendon se Roza ngjan shumë me shishen, madje është fiks sa ajo… /Alpegossip.al