Luana Vjollcës i ndodh e papritura, i GRISEN tutat gjatë setit fotografik (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollcës i ndodh e papritura, i GRISEN tutat gjatë setit fotografik (FOTO)

Luana Vjollcës i ndodh e papritura, i GRISEN tutat gjatë setit fotografik (FOTO)

Luana Vjollca është një nga bukuroshet shqiptare me “asetet” më joshëse sot për sot.

Madje, është ajo vetë që i “promovon” vazhdimisht edhe nëpër setet e fotove që poston nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi, moderatorja e Top Channel është bërë pjesë e një seti fotografik. Por, mesa duket edhe kjo punë e lehtë në dukje, ka vështirësitë e veta.

Teka Luan aka dashur të marrë ndodnjë pozicion “hot”, asaj i ka ndodhur e papritura.

Tutata e saj të kapura me kopsa nga pas janë zbërthyer dhe… upsss gjithçka në shesh. Fotoja është publikuar nga faqja Vipat e Bllokut, ndërsa shohim që të pasmet bombastike të Luanës kanë provokuar çdokënd që e ka parë këtë moment, ndoshta pak të sikletshëm.