”MOS NA DIL MË SE NA U NEVERITE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”MOS NA DIL MË SE NA U NEVERITE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”MOS NA DIL MË SE NA U NEVERITE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Oriola Marashi ka postuar disa foto ku duket tepër seksi me bikini teksa tregon format e saj perfekte por një ndjekëse tregon se kur e ka parë njëher live , Oriola i kishte harruar të pasmet në shtëpi…

Lori Hoxha ka postuar një foto ku duket teks pozon para një pasqyre e veshur me të bardhë dhe të zezë por një ndjekëse e saj nuk e pëlqen kaq shumë këtë modë…

Alketa Vejsiu ka postuar një foto shkëputur nga nata finale e ”Festivalit të Këngës” por një fanse i kërkon që të mos i dalë më para sepse iu neverit. /AlpeGossip.al